بازگشت به صفحه ی اصلی وبسایت

قوانین

قوانین وبسایت

و

 فعالیت در سایت به روز شده در تاریخ

جمعه , 17 خرداد 1393

با سلام

این قسمت از سایت مختص اعلام قوانین میباشد و محتوای آن ملاک نحوه مدیریت و برخورد با کاربران و کسانی که از خدمات گروه فناوری اطلاعات آذری طرح استفاده میکنند خواهد بود. محتوای این بخش ممکن است به مرور زمان و یا در شرایط خاص بروز رسانی شود ، لذا آگاهی از جدید ترین محتوای این بخش وظیفه شما بعنوان کاربر این سایت میباشد .

از انجا که  آذری طرح ملاک خود را کیفیت و برتری همه کاربران و یکسان بود انان قرار داده است در نتیجه کاربران عزیزی که یکی از بند های قانون زیر را رعایت نکنند سایت انان مسدود(Suspended) یا ارائه خدمات به آنان متوقف خواهد شد جهت باز شدن سایت یا ارائه دوباره خدمات می بایست با واحد مدیریت سرورمورد نظر خود یا واحد پشتیبانی وبسایت مکاتبه نمایید.

 

فصل یکم قوانین مربوط به سایت ها

مبحث یکم قوانین مربوط به محتوای سایت ها

ماده (1)  در صورتی که محتوای سایت مورد نظر مخالف با  موضوع ماده 21 قانون جرايم رايانه اي ایران باشد که شامل

الف ) محتوای علیه عفت و اخلاق عمومی

ب) محتوای علیه مقدسات اسلامی

ج) محتوای علیه امنیت وآسایش عمومی

د) محتوای علیه مقامات ونهادهای دولتی و عمومی

ه ) محتوایی که برای ارتکاب جرایم رایانه ای به کار می رود

ز) محتوای مجرمانه مربوط به امور سمعی و بصری و مالکیت معنوی

و ) محتوایی که تحریک،ترغیب ،یا دعوت به ارتکاب جرم می کند( محتوای مرتبط با سایرجرایم)

باشد  سایت مسدود(Suspended) و ارائه خدمات متوقف خواهد شد جهت باز شدن سایت یا ارائه دوباره خدمات می بایست با واحد مدیریت سرورمورد نظر خود یا واحد پشتیبانی وبسایت مکاتبه نمایید.

ماده (2) در صورتی که درخواست مسدود سازی و یا ارسال اطلاعات هاست مورد نظر از سوی مقامات رسمی کشور وزارت محترم دادگستری جمهوری اسلامی ایران،سازمان جرایم رایانه ای و سازمان های مرتبط درخواست شود کلیه اطلاعات هاست مذکور تسلیم میشود و سایت بنا به درخواست انان مسدود خواهد شد.

مبحث دوم  قوانین مربوط به فعالیت های سایت ها

 ماده (1) در صورتی که سایت مورد نظر به ارسال ایمیل گروهی و یا انتقال اطلاعات بین سروری بپردازد سایت و ارائه خدمات متوقف خواهد شد.

ماده (2) در صورتی که سایت مورد نظر به دلیل حملات مخرب از جمله ddos و… دارا باشد وبسایت آذری طرح منظور به حفظ کیفیت دیگر مشترکان میتواند سایت مورد نظر را مسدود نمایند و مدیر آن نسبت به انتقال ان از سرور اقدام نماید.

مبحث سوم  قوانین مربوط به فعالیت های مالی کاربران و مشتریان وبسایت

ماده (1) مشتریان گرامی که نسبت به افزایش اعتبار خود به هر صورت انلاین و… اقدام میکنند امکان ارسال درخواست عودت هزینه شارژ شده را ندارند و تنها قادر به خرید با اعتبار هستند

ماده (2) عودت وجه تنها و تنها در صورت وجود یکی از دلایل زیر انجام میشود

1-  خرابی سرویس میزبانی وب و قادر نبودن تیم پشتیبانی به حل مشکل بعد از 15 روز
2- تمایل نداشتن به میزبانی و فروش محصول به شخص مذکور

مبحث سوم  قوانین مربوط مالکیت معنوی کاربران و مشتریان و وبسایت

 ماده (1) کاربران متقاضی ثبت دامنه  برای ثبت دامنه در هندل خود میبایست قبل از ارسال سفارش نهایی تیکت ارسال کنند و درخواست پنل کنند در غیر اینصورت در پنل وبسایت و تحت مالکیت مشتری است و امکان تغییر پنل تا زمان انقضا نمیباشد

نکات:زمان اعمال قانون در کلیه موارد به تشخیص واحد مدیریت وبسایت میباشد

 

فصل دوم قوانین مربوط به ارتباط با وبسایت (تیک زدن ، تماس تلفنی ، …..)

قانون شماره 1 (ثبت نام)

• تمامی کاربران می بایست به هنگام ثبت نام در سایت، کلمات مناسبی به عنوان نام کاربری خود انتخاب نمایند. استفاده از نام های سیاسی نیز ممنوع می باشد.

• از ساخت بیش از یک شناسه کاربری در سایت جداً خودداری فرمایید

قانون شماره 2 (عنوان تیک ها ایمیل ها و متن آن ها )

• – کاربران می بایست به هنگام ارسال سوالات، مشکلات و پیغامهای خود از یک عنوان مناسب استفاده نمایند. این عنوان می بایست در رابطه با سوال، مشکل و یا پیغام ایشان بوده و نشان دهنده محتوای آن باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار این عمل توسط کاربران – چه جدید و چه قدیمی – با وی برخورد خواهد شد.

 

اخطار ==> انتخاب عنوان بی ربط با موضوع بحث = برخورد با کاربر ! <==اخطار

 

• – استفاده از کلمات و جملات رکیک و توهین آمیز در متن یا عنوان تیکت ها و ابزار های ارتباطی وبسایت اکیدآ ممنوع میباشد , در صورت مشاهده تیکت یا ایمیل حذف خواهد شد . ( در صورت تکرار یوزر فرد خاطی پاک خواهد شد )

• کلیه مطالبی که در تیکت ها مطرح می شوند می بایست به زبان فارسی نوشته شوند، مگر مطالبی که از یک منبع خارجی که به زبان دیگری است نقل قول شود. ارسال مطالب به زبان ساختگی Fingilish ( متونی که در آنها عبارات فارسی با کاراکترهای انگلیسی نوشته می شوند – برای مثال عبارت “سلام” به صورت “salam” نوشته می شود ) نیز اکیداً ممنوع می باشد.

• در صورتی که امکان تایپ فارسی را به هر دلیل ندارید ، میتوانید از این سایت استفاده کنید یا ارسال مطلب خود را به زمانی که این امکان را داشتید موکول کنید . در صورت مشاهده چنین مواردی ؛ بدون در نظر گرفتن محتوای مطلب ، پست مربوطه پاک خواهد شد.

• پیش از مطرح کردن سوال خود از سایت های جستجوی استفاده کرده و در صورتی که به جواب سوال خود نرسیدید، اقدام به ساخت تیکت جدید نمایید

• لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آن ها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوال های گوناگونی دارید، آنها را در چندین تیکت مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک تیکت خودداری فرمایید.

• بی احترامی به مدیران سایت در هر صورتی و به هر دلیلی و در هر محیطی باعث  و بسته شدن یوزر کاربری فرد خاطی خواهد شد .

.
پ.ن 1:

گارانتی عودت وجه هاست و نمایندگی هاست تنها در صورت قطعی هاست در بازه 7 روزه امکان پذیر میباشد و اپراتور های وبسایت موظف هستند  در بازه 7 روزه به حل مشکل پرداخته در صورت عدم توان در حل مشکل گارانتی محسابه میشود-تاریخ اجرای حکم اسفند نود .

 

فصل سوم قوانین مربوط به سرور مجازی و اختصاصی

قبل از خرید سرورهای مجازی و اختصاصی تمامی کاربران میبایست از قوانین آذری طرح مطلع باشند :

1-قبل از خرید از انتخاب سرور مورد نظر اطمینان حاصل فرمایید ، زیرا بدلیل هزینه کانفیگ و راه اندازی و هزینه های لایسنس و ای پی به هیچ عنوان امکان بازگشت وجه سرورهای مجازی و اختصاصی وجود نخواهد داشت .
2- کابرانی که سرورهای مجازی و اختصاصی تهیه میکنند میبایست از قبل نسبت به بک آپ گیری اطلاعات خود در هارد امن اقدام کنند – اگر اطلاعات شما مهم است برای بک آپ گیری سرور بک آپ یا هاست بک آپ تهیه کنید که ریسک حذف شدن اطلاعات شما وجود نداشته باشد , درصورت هک شدن ؛ سوختن هارد یا خرابی سرور آذری طرح هیچ گونه مسئولیتی در قبال حذف شدن اطلاعات شما نخواهد داشت .
3-تمامی کاربرانی که از آذری طرح نسبت به تهیه سرورهای مجازی و اختصاصی میکنند درصورتی که محتوای سرورهای ارائه شده خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد ، درصورت مشاهده و یا دستور از مقامات قضایی و یا پلیس فناوری اطلاعات و ارتباطات بدون اطلاع قبلی مسدود خواهند شد .
4-تمامی سرورهای ارائه شده شامل کانفیگ و پشتیبانی رایگان میباشند ؛ ما انجام کانفیگ های امنیتی و بهینه سازی سرورهای ارائه شده را جزو خدمات رایگان خود میدانیم .
5-تمامی سفارشات سرورهای مجازی و اختصاصی بین 1 الی 24 ساعت تحویل داده خواهند شد (وابسته به نوع کانفیگ و نوع سرور)جهت اطلاع از تحویل سفارش میتوانید قبل از خرید از واحدهای پشتیبانی در این مورد اطلاع حاصل فرمایید .
6-تمامی پلن های ارائه شده میتوانند شامل تخفیف باشند ، جهت اطلاع و یا دریافت تخفیف سرورها قبل از خرید میتوانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید و نسبت به دریافت تخفیف اقدام نمایید .
7-اگر قبل از خرید نسبت سرور مورد نیاز خود اطلاع دقیق ندارید که چه نوع سروری مناسب کار شما میباشد قبل از خرید حتما از طریق تیکت پشتیبانی و یا شماره درج شده در سایت با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید .
8-اگر از کارایی سرور خود اطلاع دقیق ندارید که چگونه با سرور خود کار کنید میبایست از طریق اموزش های رایج در اینترنت و یا انجمن های اموزشی اقدام نمایید و در این زمینه درخواست اموزش به پشتیبانی ندهید .
9-تمامی سرورهای اختصاصی خریداری شده جهت تمدید حد اکثر تا 5 روز قبل از سررسید باید تمدید شوند , درصورت عدم تمدید سرور ارائه شده توسط دیتاسنتر قفل خواهد شد و با دریافت 10 درصد جریمه امکان باز شدن وجود خواهد داشت .
10-سرور مجازی های ویندوز در صورت انجام تخلفاتی مانند نت اسکن / دیداس و اتک دادن و اینگونه موارد , بلافاصله توسط دیتاسنتر شناسایی و مسدود خواهند شد و ابیوز ارسالی با فاکتور جریمه ارسال خواهد شد و فرد متخلف موظف به پرداخت هزینه جریمه میباشد و هیچگونه حقی در قبال سرویس مسدود شده نخواهد داشت .
11-کاربران سرور مجازی های ایران در صورت انجام تخلفاتی مثل لیچ کردن و یا اپلود بیش از حد تعیین شده توسط سرور موظف به پرداخت هزینه ترافیک خارج از محدوده 1 به 10 نامحدود تعیین شده میباشند .
12-کاربران سرورهای اختصاصی و مجازی لینوکس درصورت دستکاری و دست بردن در کانفیگ انجام شده , سرویس خریداری شده از گارانتی و پشتیبانی رایگان خارج خواهد شد و در صورت بروز مشکل فقط با دریافت هزینه سرویس مورد نظر پشتیبانی خواهد شد .
13-مشترکین سرویس های ایران توجه داشته باشند که در صورت وجود مشکلات شبکه ای که از سمت شبکه زیر ساخت و دیتاسنتر بوجود می آید آذری طرح هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت , لذا سرویس های ایرانی گاها ممکن است دچار تداخلات شبکه ای شوند که برای سرویس های ایران امری عادی و طبیعی می باشد و در صورت وجود اینگونه موارد تیم پشتیبانی آذری طرح فقط وظیفه پیگیری و پشتیبانی جهت حل سریع مشکل را خواهد داشت .

موافقت نامه
اتمام حجت

 

توجه : در صورت رعایت نکردن قوانین با کاربر خاطی برخورد خواهد شد و قوانین برای همه یکسان اجرا خواهد شد . برای ایجاد محیط بهتر در انجمن لطفآ از قوانین پیروی کنید .

نکته : این قوانین کاملا جدی اجرا می شود و با افراد خاطی برخورد می شود.

با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید با شما برخورد خواهد شد. اجرای این قوانین به خواست بسیاری از افراد و به خصوص به لحاظ راحتی تمامی کاربران ملزوم می باشد.
با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم. به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما .

بازگشت به صفحه ی اصلی وبسایت